/home/infocar/domains/infocar.com.ua/public_html2/cache/news/48735.htm С украинского рынка уходит самый доступный автомобиль. В январе "Славуту" и "Таврия-пикап" снимут с производства

АВТОНОВОСТИ

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
авто
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
» каталог и цены » акции
» подбор авто » сравнение
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
» битые авто » выкуп авто
Авто-инфо
» новости » авто-право
Выбираем Б/У авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
» шины/диски » СТО
Развлечения
» анекдоты » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Наши сайты о марках авто:

Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Great Wall
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
KIA
Lancia
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
ВАЗ
ГАЗ
ЗАЗ
УАЗ

С украинского рынка уходит самый доступный автомобиль. В январе "Славуту" и "Таврия-пикап" снимут с производства

09 декабря 2010
Оставить коментарий Версия для печати Отправить другуRSS - лист новостей Добавить в TwitterTwitter
Источник: АвтоКонсалтинг{SOURCE2}  Оставить коментарийКоментарии Тэги:  ЗАЗ, Авторинок
КОММЕНТАРИИ К НОВОСТИ

гость: очень дорогая авто ТАВРИЯ и СЛАВУТА на т ... (01:28 11.12.2010)
очень дорогая авто ТАВРИЯ и СЛАВУТА на то что в ней есть !
ответить

гость: Шо китаец Чери , шо Аво , - все эти авто ... (01:33 11.12.2010)
Шо китаец Чери , шо Аво , - все эти авто плохие и непрактичны для небогатых украинцев, ВАЗы выгоднееи надёжнее и практичней !
ответить

гость: все ЗАЗовские авто - плохие и дорогие ... (01:35 11.12.2010)
все ЗАЗовские авто - плохие и дорогие
ответить

гость: ВАЗ-1117 с кондиционером, ЭУруля, АБС, 2 ... (23:23 12.12.2010)
ВАЗ-1117 с кондиционером, ЭУруля, АБС, 2-аирбага, Электропакет, молд-люкс , высокий клиринс... , и всё это стит дешевле чем Ланос !? Почему так дого стоят Ланосы ? А китайци - вообще никому не нужны ! Сельские и гаражные автомеханики незнают что делать Жигулёвской электроникой а с китайской - вообще ?
ответить

Володимир: Прикро. Славута - непоганий автомобіль. ... (17:19 26.12.2010)
Прикро. Славута - непоганий автомобіль. Трошки вдосконалити і його б ще довго купляли. Я, наприклад, хотів його купити літом 2011 р. Поки збирав гроші, його знімуть з виробництва. На більш дорогий автомобіль я вже не назбираю грошей. Прикро.
ответить

Володимир: авто (17:27 26.12.2010)
Не розумію, як можна робити непогані літаки, хороші ракети і не вміти зробити нормального автомобіля? Це що - перекосило нашу економіку чи наших конструкторів. Та нахира мені ті ракети і літаки. За все життя на них ні разу так і не літав і не хочу літати, а ось недорогий, економічний, практичний і надійний автомобіль я б ще хотів купити.
ответить

Андрій: Чомусь конструктори із зах. Європи можут ... (13:47 31.12.2010)
Чомусь конструктори із зах. Європи можуть кожного року удосконалювати вже давно випускаємі марки автомобілів, а у наших не вистачає місків чи що? І справді це був єдиний національний передньоприводний автомобіль, який зберігся до цих часів і який витіснили китайці!
ответить

Володимир: Славута (19:14 08.01.2011)
Таврія і Славута Були єдиними, доступними для простого українця і відносно непоганими автомобілями. Тепер і їх знімають з виробництва. Таке враження, що про більшість людей забули. Побачимо, чи ЗАЗ виграє від цього. Думаю, що ні.
ответить

Павло: Будьмо оптимістами і сподіваймось що ЗАЗ ... (01:46 09.01.2011)
Будьмо оптимістами і сподіваймось що ЗАЗ ще розробить власний автомобіль на платформі ЗАЗ Форза, ЗАЗ Авео або ж ЗАЗ Ланос!
ответить